Wybory Parlamentarne 2015 - Mapa Posłów
 WYBORYNAMAPIE.PL
Wyniki wyborów parlamentarnych w 2015 roku przedstawione na mapie.  Mapa kandydatów na posłów którzy zdobyli największą liczbę głosów w powiatach.

WYBORYNAMAPIE.PL
Menu
SEJM
SENAT
FREKWENCJA
GŁOSY NIEWAŻNE

GŁOSY Z ZAGRANICY
MAPA POSŁÓW
  Archiwum
PREZYDENCKIE 2010
SEJM 2011
EUROWYBORY 2014
SAMORZĄDOWE 2014
PREZYDENCKIE 2015







Administrator
Grzegorz Burlikowski

pozostałe strony EQ
POWIATY W POLSCE
STOPNIE WOJSKOWE
GMINY W POLSCE

---
Mapa kandydatów na posłów którzy zdobyli największą liczbę głosów w poszczególnych powiatach.
Opracowanie map na podstawie oficjalnych wyników ogłoszonych przez Państwową Komisję Wyborczą.


Mapa kandydatów na posłów z największym poparciem w powiatach - Komitety Wyborcze
Powyższa mapa tylko częściowo pokrywa się z mapą zwycięskich komitetów w powiatach.
Liczba kandydatów z najwyższym poparciem w powiatach według Komitetów Wyborczych:
252 - KW Prawo i Sprawiedliwość
109 - KW Platforma Obywatelska
11 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
4 - KKW Zjednoczona Lewica
2 - KW Nowoczesna
2 - KWW Mniejszość Niemiecka
Poniżej znajduje się mapa kandydatów z najwyższym poparciem według partii politycznych, oraz lista wszystkich kandydatów z najwyższym poparciem w powiatach. Duża część z nich nie dostała się do Parlamentu.
---

Mapa kandydatów na posłów z największym poparciem w powiatach - Partie Polityczne



LISTA KANDYDATÓW Z NAJWIĘKSZYM POPARCIEM W POWIATACH:
---
Okręg numer 1 (jeleniogórsko-legnicki)

KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Adam Lipiński
Krzysztof Kubów
Jerzy Stachyra
Elżbieta Witek
Wiesław Ogrodnik
Wojciech Zubowski
Zofia Czernow
Iwona Krawczyk
Ryszard Raszkiewicz
Robert Kropiwnicki
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
lubański, lwówecki, legnicki
lubiński, polkowicki
zgorzelecki
jaworski
bolesławiecki
głogowski
Jelenia Góra, jeleniogórski
kamiennogórski
złotoryjski
Legnica
Tak
Tak
Nie
Tak
Nie
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 2 (wałbrzyski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Tomasz Siemoniak
Anna Zalewska
Michał Dworczyk
Tomasz Smolarz
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Wałbrzych, wałbrzyski
świdnicki
ząbkowicki, kłodzki
dzierżoniowski
Tak
Tak
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 3 (wrocławski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Anna Horodyska
Alicja Chybicka
Zdzisław Brezdeń
Beata Kempa
Mirosława Różecka
Aleksander Skorupa
Marek Łapiński
Piotr Babiarz
Irena Krzyszkiewicz
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
bezpartyjna
Prawo i Sprawiedliwość
Solidarna Polska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
strzeliński
Wrocław, wrocławski
oławski
oleśnicki
średzki
wołowski
trzebnicki
milicki
górowski
Nie
Tak
Nie
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 4 (bydgoski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Zbigniew Pawłowicz
Tomasz Latos
Iwona Kozłowska
Krzysztof Brejza
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Bydgoszcz
bydgoski, świecki, tucholski, nakielski, żniński
sępoleński
mogileński, inowrocławski
Tak
Tak
Nie
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 5 (toruńsko-włocławski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Tomasz Lenz
Joanna Borowiak
Tomasz Szymański
Jan Ardanowski
Ryszard Borowski
Grzegorz Piasecki
Stanisław Budzyński
Krzysztof Baranowski
Monika Kalinowska
Jan Kowalski
Jerzy Wenderlich
Wojciech Woźny
Marzenna Drab
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
 Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Zjednoczona Lewica
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjny
Polskie Stronnictwo Ludowe
bezpartyjna
 Prawo i Sprawiedliwość
Sojusz Lewicy Demokratycznej
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Toruń
Włocławek
Grudziądz
toruński, golubsko-dobrzyński
aleksandrowski
radziejowski
włocławski
lipnowski
rypiński
brodnicki
wąbrzeski
chełmiński
grudziądzki
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 6 (lubelski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Joanna Mucha
Elżbieta Kruk
Artur Soboń
Krzysztof Głuchowski
Adam Kałaska
Krzysztof Szulowski
Jarosław Stawiarski
Jerzy Bielecki
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Lublin
lubelski, lubartowski, opolski
świdnicki, łęczyński
łukowski
rycki
puławski
kraśnicki
janowski
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 7 (chełmsko-bialsko-zamojski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Beata Mazurek
Sławomir Zawiślak
Adam Abramowicz
Marcin Duszek
Robert Mazurek
Jerzy Szwaj
Wiesław Holaczuk
Teresa Hałas
Piotr Olszówka
Tomasz Zieliński
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Chełm, chełmski
Zamość, zamojski, hrubieszowski
Biała Podlaska
bialski
radzyński
parczewski
włodawski
krasnostawski
biłgorajski
tomaszowski
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Nie
Tak
Tak
Nie
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 8 (zielonogórsko-gorzowski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Bożenna Bukiewicz
Elżbieta Rafalska
Marek Ast
Stefan Niesiołowski
Katarzyna Osos
Tomasz Stupienko
 Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Zielona Góra, zielonogórski, nowosolski, krośnieński
Gorzów Wlkp, gorzowski, sulęciński, strzelecko-drezden.
wschowski
żagański, żarski, międzyrzecki
świebodziński
słubicki
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 9 (łódzki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Piotr Gliński Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Łódź, łódzki wschodni, brzeziński Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------

Okręg numer 10 (piotrkowsko-skierniewicki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Grzegorz Lorek
Dorota Rutkowska
Antoni Macierewicz
Grzegorz Wojciechowski
Robert Telus
Anna Milczanowska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjna
Piotrków Trybunalski
Skierniewice
skierniewicki, tomaszowski, piotrkowski, bełchatowski
rawski
opoczyński
radomszczański
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 11 (sieradzki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Cezary Tomczyk
Beata Mateusiak-Pielucha
Paweł Rychlik
Iwona Szkopińska
Witold Waszczykowski
Piotr Polak
Marek Matuszewski
Tadeusz Woźniak
Platforma Obywatelska
 Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjna
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Solidarna Polska
sieradzki, zduńskowolski
pajęczański
wieluński
wieruszowski
łaski, pabianicki, łęczycki, łowicki
poddębicki
zgierski
kutnowski
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 12 (chrzanowsko-wadowicki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Beata Szydło  Prawo i Sprawiedliwość  Prawo i Sprawiedliwość chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, suski, myślenicki Tak
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 13 (krakowski)
KANDYDAT  KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Małgorzata Wasserman
Jacek Osuch
Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjna
 Prawo i Sprawiedliwość
Kraków, krakowski, miechowski
olkuski
Tak
Tak
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 14 (nowosądecki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Andrzej Czerwiński
Barbara Bartuś
Arkadiusz Mularczyk
Wiesław Janczyk
Edward Siarka
Jan Piczura
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość 
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Solidarna Polska
 Prawo i Sprawiedliwość
Solidarna Polska
 Prawo i Sprawiedliwość
Nowy Sącz
gorlicki
nowosądecki
limanowski
nowotarski
tatrzański
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 15 (tarnowski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Urszula Augustyn
Michał Wojtkiewicz
Wiesław Krajewski
Józefa Szczurek-Żelazko
Bogdan Kosturkiewicz
Urszula Rusecka
Włodzimierz Biernacki
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Tarnów
tarnowski
dąbrowski
brzeski
bocheński
wielicki
proszowicki
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Tak
Tak
----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 16 (płocki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Elżbieta Gapińska
Józef Kurek
Maciej Małecki
Wojciech Jasiński
Waldemar Olejniczak
Ireneusz Rejmus
Krzysztof Bieńkowski
Robert Kołakowski
Platforma Obywatelska
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Płock
żyrardowski
sochaczewski
gostyniński, płocki, mławski, płoński
sierpecki
żuromiński
przasnyski
ciechanowski
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Nie
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 17 (radomski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Andrzej Kosztowniak
Marek Suski
Agnieszka Górska
Piotr Papis
Dariusz Bąk
Zbigniew Tuzinek
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
 bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Radom
radomski, grójecki, kozienicki, zwoleński
szydłowiecki
przysuski
białobrzeski
lipski
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 18 (siedlecko-ostrołęcki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Krzysztof Tchórzewski
Arkadiusz Czartoryski
Henryk Kowalczyk
Krzysztof Winiarski
Elżbieta Lanc
Czesław Mroczek
Grzegorz Woźniak
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
 Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
 Prawo i Sprawiedliwość
Siedlce, siedlecki, sokołowski, łosicki
Ostrołęka, ostrołęcki
makowski, pułtuski, wyszkowski
ostrowski
węgrowski
miński
garwoliński
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręgi numer 19 (Warszawa) i 20 (podwarszawski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Ewa Kopacz
Mariusz Błaszczak
Małgorzata Kidawa-Błońska

Jacek Sasin
Platforma Obywatelska
 Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska

 Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
 Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska

Prawo i Sprawiedliwość
Warszawa
otwocki, nowodworski, legionowski
piaseczyński, pruszkowski, grodziski,
warszawski zachodni
wołomiński
Tak
Tak
Tak

Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 21 (opolski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Patryk Jaki
Ryszard Galla
Ryszard Wilczyński
Leszek Korzeniowski
Roman Kolek
Brygida Kolenda-Łabuś
Zbigniew Ziółko
Janina Okrągły
Rajmund Miller
  Prawo i Sprawiedliwość
Mniejszość Niemiecka
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Mniejszość Niemiecka
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Solidarna Polska
bezpartyjny
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
bezpartyjny
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Opole, brzeski, kluczborski, krapkowicki
opolski
namysłowski
oleski
strzelecki
kędzierzyńsko-kozielski
głubczycki
prudnicki
nyski
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Nie
Nie
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 22 (krośnieńsko-przemyski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Stanisław Piotrowicz
Marek Kuchciński
Teresa Pamuła
Anna Schmidt-Rodziewicz
Dorota Łukaszyk
Adam Śnieżek
Łukasz Ciółkowski
Piotr Uruski
Bogdan Rzońca
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
 bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polska Razem
bezpartyjny
bezpartyjny
Solidarna Polska
Prawo i Sprawiedliwość
Krosno, krośnieński
Przemyśl, przemyski, przeworski
lubaczowski
jarosławski
bieszczadzki
brzozowski
leski
sanocki
jasielski
Tak
Tak
Nie
Tak
Nie
Nie
Nie
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 23 (rzeszowsko-tarnobrzeski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Wojciech Buczak
Kamil Kalinka
Mirosław Pluta
Rafał Weber
Robert Bednarz
Jerzy Paul
Kazimierz Gołojuch
Andrzej Szlachta
Kazimierz Moskal
Jan Warzecha
Zbigniew Tymuła
Zbigniew Chmielowiec
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Rzeszów
Tarnobrzeg
tarnobrzeski
stalowowolski
niżański
leżajski
łańcucki
rzeszowski, strzyżowski
ropczycko-sędziszowski
dębicki
mielecki
kolbuszowski
Tak
Nie
Nie
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 24 (białostocko-łomżyńsko-suwalski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Dariusz Piontkowski
Lech Kołakowski
Jarosław Zieliński
Krzysztof Jurgiel
Kazimierz Gwiazdowski
Jacek Bogucki
Mikołaj Janowski
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Białystok
Łomża, łomżyński, kolneński, zambrowski
Suwałki, suwalski, sejneński, augustowski
sokólski, moniecki, siemiatycki, bielski, białostocki
grajewski
wysokomazowiecki
hajnowski
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------

Okręg numer 25 (gdański)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Jarosław Sellin
Adam Korol
Jan Kilian
Kazimierz Smoliński
Piotr Widz
Józef Sarnowski
Mirosław Czapla
Dorota Chojna
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Polskie Stronnictwo Ludowe
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Polskie Stronnictwo Ludowe
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Gdańsk, Sopot
gdański
starogardzki
tczewski
kwidzyński
sztumski
malborski
nowodworski
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Nie
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 26 (gdyńsko-słupski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Zbigniew Konwiński
Marek Biernacki
Kazimierz Plocke
Józef Reszke
Alicja Zajączkowska
Jolanda Szczypińska
Jerzy Barzowski
Aleksander Mrówczyński
Dariusz Męczykowski
Stanisław Lamczyk
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Słupsk
Gdynia, człuchowski
pucki
wejherowski
lęborski
słupski
bytowski
chojnicki
kościerski
kartuski
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
Nie
Tak
Nie
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 27 (bielski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Mirosława Nykiel
Stanisław Szwed
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Bielsko-Biała
bielski, żywiecki, cieszyński, pszczyński
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 28 (częstochowski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Szymon Giżyński
Mariusz Trepka
Andrzej Gawron
Jerzy Sądel
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Częstochowa, częstochowski
myszkowski
lubliniecki
kłobucki
Tak
Nie
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 29 (gliwicko-bytomski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Borys Budka
Wojciech Szarama
Tomasz Głogowski
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Gliwice, Zabrze
Bytom, gliwicki
tarnogórski
Tak
Tak
Tak
---------------------------------------------------------------------------------- 
Okręg numer 30 (rybnicki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Marek Krząkała
Grzegorz Matusiak
Izabela Kloc
Gabriela Lenartowicz
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Rybnik
Jastrzębie-Zdrój
Żory, mikołowski, rybnicki, wodzisławski
raciborski
Tak
Tak
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 31 (katowicki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Marian Zembala

Piotr Czarnynoga
Wojciech Król
Grzegorz Tobiszowski
Jerzy Polaczek
Platforma Obywatelska

Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
bezpartyjny

Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Katowice, Tychy, Świętochłowice,
Chorzów, Siemianowice Śląskie
bieruńsko-lędziński
Mysłowice
Ruda Śląska
Piekary Śląskie
Tak

Nie
Tak
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 32 (dąbrowski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Beata Małecka-Libera
Dariusz Starzycki
Ewa Malik
Waldemar Andzel
Anna Nemś
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Dąbrowa Górnicza
Jaworzno
Sosnowiec
będziński
zawierciański
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 33 (kielecki)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Zbigniew Ziobro

Marzena Okła-Drewnowicz
Krzysztof Lipiec
Andrzej Kryj
Kazimierz Kotowski
Marek Kwitek
Zbigniew Koniusz
Bartłomiej Dorywalski
Prawo i Sprawiedliwość

Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Solidarna Polska

Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
 bezpartyjny
Prawo i Sprawiedliwość
Kielce, kielecki, konecki, staszowski,
buski, kazimierski, jędrzejowski
skarżyski
starachowicki
ostrowiecki
opatowski
sandomierski
pińczowski
włoszczowski
Tak

Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 34 (elbląski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Jerzy Wilk
Karolina Motyka-Kozioł
Adam Ołdakowski
Jacek Protas
Zbigniew Babalski
Ewa Dembek
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Elbląg, elbląski
braniewski
bartoszycki
lidzbarski
ostródzki, działdowski, iławski
nowomiejski
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------

Okręg numer 35 (olsztyński)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Iwona Arent
Patryk Kozłowski
Szczepan Olbryś
Julian Osiecki
Tadeusz Ciborski
Jolanta Piotrowska
Jerzy Małecki
Andrzej Orzechowski
Maria Dzienisiewicz
Marian Podziewski
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Zjednoczona Lewica
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
bezpartyjny
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
bezpartyjna
Polskie Stronnictwo Ludowe
Olsztyn, olsztyński, kętrzyński
nidzicki
szczycieński
mrągowski
węgorzewski
giżycki
piski
ełcki
olecki
gołdapski
Tak
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Tak
Nie
Nie
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 36 (kalisko-leszczyński)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Mariusz Witczak
Jan Dziedziczak
Wojciech Ziemniak
Sylwia Maćkowiak
Mariusz Suchanecki
Andżelika Możdżanowska
Lidia Czechak
Leszek Aleksandrzak
Jarosław Urbaniak
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Zjednoczona Lewica
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
PSL
Prawo i Sprawiedliwość
SLD
Platforma Obywatelska
Kalisz, pleszewski
Leszno, leszczyński
kościański
gostyński
rawicki
krotoszyński, ostrzeszowski, kępiński
jarociński
kaliski
ostrowski
Tak
Tak
Tak
Nie
Nie
Tak
Nie
Nie
Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 37 (koniński)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Tomasz Nowak
Witold Czarnecki
Ryszard Bartosik
Leszek Galemba
Paweł Arndt
Maria Bychawska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Konin
koniński, słupecki, wrzesiński, średzki
turecki
kolski
gnieźnieński
śremski
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 38 (pilski)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Maria Janyska

Ryszard Goławski
Jakub Rutnicki

Kilion Munyama
Platforma Obywatelska

PSL
Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska

PSL
Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelska
pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski
wągrowiecki
złotowski
obornicki, szamotulski, międzychodzki
nowotomyski, wolsztyński
grodziski
Tak

Nie
Tak

Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 39 (poznański)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Joanna Schmidt Nowoczesna bezpartyjna Poznań, poznański Tak
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 40 (koszaliński)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Stanisław Gawłowski
Czesław Hoc
Stefan Strzałkowski
Marek Hok
Stanisław Wziątek
Małgorzata Golińska
Paweł Suski
Wioletta Kaszak
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Zjednoczona Lewica
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
SLD
bezpartyjna
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Koszalin, koszaliński
sławieński, drawski
białogardzki
kołobrzeski
świdwiński
szczecinecki
wałecki
choszczeński
Tak
Tak
Nie
Tak
Nie
Tak
Tak
Nie
 ----------------------------------------------------------------------------------
Okręg numer 41 (szczeciński)
KANDYDAT KOMITET WYBORCZY PARTIA POWIATY MANDAT POSELSKI
Joachim Brudziński

Konstanty Oświęcimski
Halina Szymańska
Zofia Ławrynowicz
Rafał Mucha
Prawo i Sprawiedliwość

Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość

Platforma Obywatelska
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
bezpartyjny
Szczecin, Świnoujście, policki, goleniowski,
kamieński, pyrzycki, myśliborski
gryficki
łobeski
stargardzki
gryfiński
Tak

Nie
Nie
Nie
Nie
=====================================================

Wszystkie mapy na stronie są własnością właściciela serwisu wyborynamapie.pl
Kopiowanie i publikowanie w mediach dozwolone pod warunkiem podania źródła map.
© wyborynamapie.pl 2014
Kontakt  Facebook Twitter